Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування

Апітерапія на курорті Хмільник

Апітерапія на курорті Хмільник

Апітерапія - це унікальне поєднання прекрасної чистої природи, заспокійливих звуків та ароматів пасіки, ні з чим не зрівнянного відпочинку та якісного оздоровлення всього організму. Хуторок розміщений в чудовому Подільському краї – Хмільнику – місті-курорті державного значення, серед густого зеленого лісу з чистим повітрям.

Оздоровчий комплекс розташовано на красивій доглянуті території, засадженій квітами та зеленню, де на пасіці гудуть бджоли та пахне медом. “Бджолина піраміда” являє собою особливий будиночок, виготовлений з натуральної екологічно чистої термодеревини. В проекті будиночка використано принципи енергетичної піраміди, що акумулює в собі позитивну енергію, тим самим посилюючи оздоровчий ефект бджолиної терапії; а також принцип “золотого перетину” (сечения), за яким створено саму людину та все живе на Землі.
 Перебування на пасіці є цілющим само по собі. Повітря насичене корисними фітонцидами, ароматами меду, квітів, пилку, перги та воску – все це позитивно впливає на нервову, травну, серцево-судинну системи, лікує алергічні захворювання та захворювання дихальних шляхів.

Під час відпочинку на вуликах Ви отримуєте цілий комплекс лікувальних факторів:

1. Бджолина сім'я в вулику впливає на людину своїм біополем, зцілюючи організм на всіх рівнях. При перевірці біополя за допомогою спеціальних приладів було встановлено, що після відпочинку - а ще краще сну - на вуликах, енергетика біополя людини посилюється в 5 разів!
2. Мікровібрації в вулику, які створюють бджоли своїми крильцями та тільцем, є особливим лікувальним вібромасажем для людини, ефект від якого посилюється монотонним заспокійливим гудінням. Член Академії медико-технічних наук Росії В’ячеслав Федоров в своїх роботах стверджує, що біологічна мікровібрація є незамінним фактором та ресурсом гарного здоров’я та активного довголіття. Така терапія впливає на кожну клітинку людського організму, оздоровлюючи та зцілюючи його.
3. Особливі повітря та атмосфера “Бджолиних пірамід” доповнюють весь лікувальний комплекс. Мікрочасточки пилку, нектару та меду разом з цілющою енергетикою піраміди створюють в будиночку свій незвичайний мікроклімат, оздоровлюють тіло і душу.

Результати оздоровлення.

Цілющими для людини є запахи меду, квітів, бджолиної отрути, пилку та нектару, а також заспокійливе монотонне гудіння бджіл. Як результат такого оздоровлення Ви отримуєте:

• заспокоєння нервової системи;
• підвищення працездатності;
• покращення психічного та емоційного стану;
• нормалізація кров’яного тиску;
• якісний здоровий сон.
Коли бджоли беруть нектар з квітів та у вулику усушують його, перетворюючи на мед, в повітря випаровується велика кількість фітонцидів – монозапахів та складних квіткових сполук. Ці фітовітаміни насичують кров та покращують роботу серця.
Для випаровування вологи зі стільників, бджоли здійснюють активний рух в вулику та створюють мікровібрації, що відновлюють та оздоровлюють організм людини:
• очищують та лікують сечостатеві шляхи;
• покращують роботу нирок;
• відновлюють еластичність судин;
• знімають болі в спині та м’язах, стимулюють роботу суглобів.
Віртуальна подорож


ми на карті

khmilnyk

інші пости

Історія курорту Хмільник
  Історія курорту Хмільник бере свій початок із 1934року, коли при спробі отримати питну воду для життя в ра...
Григорій Олександрович Новіцький - легенда курорту Хмільник
Григорій Олександрович Новіцький - видатний лікар курорту Хмільник. Четвертого серпня 2014 року виповнилось 93 р...
Віртуальний тур містом Хмільник
Сферична 3d-панорама - це спеціальна фотографія, створена з групи окремих кадрів, що охоплює весь простір з однієї позиц...
Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник»
Віртуальна подорож спеціально для Вас. Крутіть мишкою по фото у будь-яку сторону та насолоджуйтесь !!!...
Профспілковий санаторій "Хмільник"
Профспілковий санаторій Хмільник – це найпотужніший санаторний заклад курорту Хмільник. На сьогодні оснащеність...