Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування

Профспілковий санаторій "Хмільник"

Профспілковий санаторій "Хмільник"

Профспілковий санаторій Хмільник – це найпотужніший санаторний заклад курорту Хмільник.

На сьогодні оснащеність новітньою медичною апаратурою та обсяг лікувально-діагностичних можливостей профспілкового Хмільника  відповідають рівню сучасного багатопрофільного клінічного стаціонару. Знаходиться у мальовничому куточку Вінниччини в 67км від м.Вінниці. У нас є все, що необхідно для лікування, реабілітації й відпочинку: унікальні за своїм складом радонові мінеральні води , великі поклади цілющої торф'яної грязі , сприятливий клімат , чисте високоіонізоване повітря , близькість річки й великих лісових масивів. Переваги бренду санаторій Хмільник - це ефективне лікування з індивідуальним підходом до кожного пацієнта в поєднанні з персоніфікованим сервісом, родинним комфортом та гостинністю.

Наша спеціалізація: Лікування, діагностика і реабілітація пацієнтів із захворюваннями: опорно-рухового апарату; центральної та периферичної нервової системи; серця і судин; ендокринної системи; сечовидільної системи; жіночих та чоловічих статевих органів; шкіри.

санаторий хмельник, курорт хмельник

Оздоровчі програми "Антистрес", "Позбавлення зайвої ваги", "Комплексне очищення організму", "Жіноче та чоловіче здоров'я", "Легкість ніг". Діловий туризм (семінари, тренінги, презентації, корпоративний відпочинок). Природні лікувальні фактори. Радонова мінеральна вода: за своїм унікальним хімічним складом не має аналогів у світі.

Класифікується як радоново-вуглекисла гідрокарбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієва з високим вмістом марганцю.

Особливо ефективна при захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної, сечостатевої систем. Торф'яна грязь Війтівецького родовища: володіє протизапальним, бактерицидним, імуностимулюючим, заспокійливим ефектами, сприяє процесам розсмоктування рубців та спайок будь-якої локалізації. Клімат: повітря у санаторії вирізняється особливою чистотою, насичене ароматом хвої та цілющим озоном. Поєднання величезного масиву змішаного лісу з водним бассейном й заспокійливим співом птахів створює цілющий мікроклімат.

Профспілковий санаторій Хмільник – один з найвідоміших бальнеологічних курортів України та Європи.

Справжньою перлиною курорту вважається профспілковий санаторій Хмільник, ошатні корпуси якого розмістилися осторонь міста у правічному лісі, напоєному ароматом листя та хвої. Головним лікувальним чинником санаторію є унікальні радоново-вуглекислі води, що не мають аналогів серед відомих мінеральних вод. Загальні, камерні, сухі, вихрові, перлинні радонові ванни, підводне витягування хребта та гідрокінезотерапія у лікувальних басейнах з радоновою водою, підводний душ масаж, гінекологічні, кишкові та дентальні зрошування – потужне знаряддя боротьби з цілим комплексом серйозних недуг.

Серед цінних природних факторів, окрім радонотерапії, активно використовуємо місцеву лікувальну грязь Війтівецького родовища, озокеритові аплікації, питну мінеральну воду Збручанську ( аналог Трускавецької ), спелеокамеру, змонтовану з соляних блоків Солотвинських копален.

У широкому спектрі медичних процедур представлені усі види лікувального масажу, механотерапія та ЛФК, психотерапевтичні сеанси, а також інноваційні розробки в царині фізіотерапії – високотонова біорезонансна терапія, мікрохвильова, ударно-хвильова, пресо-, кріо-, озоно-, карбокси-, гідроколонотерапія, сагніто-лазерне лікування ( в т.ч. гідролазер), відновлення хребта за допомогою екстензійної відрації та багато іншого.

Поряд з традиційними методами у нас застосовують гірудотерапію, остеоперіостальну акупунктуру, інформотерапію, іхтіо- та равликотерапію, гомеопатію.

Вигідною перевагою Профспілкового санаторію Хмільник є потужні діагностичні можливості – клініко-біохімічна лабораторія, устаткування для доплерографії, дуплексного сканування судин, денситометрії, нейрофункціональної діагностики, ультразвукового дослідження, добового моніторування роботи серця тощо. Успішно використовуються найточніші методи візуалізації органів та тканин – магніто-резонансна та компютерна томографія ( МРТ і КТ )

Нашу територію Ви можете побачити у віртуальній реальності. Якщо зявилися питання, - наш відділ консультування радо допоможе і дасть відповіді на будь-які питання. Особливо по проживанню.

Раннє БРОНЮВАННЯ ОБОВ'ЯЗКОВЕ.

Єдиний відділ бронювання курорту Хмільник

тел., viber +38 097 27 967 97

санаторий хмельник, курорт хмельник

інші пости

Історія курорту Хмільник
  Історія курорту Хмільник бере свій початок із 1934року, коли при спробі отримати питну воду для життя в ра...
Григорій Олександрович Новіцький - легенда курорту Хмільник
Григорій Олександрович Новіцький - видатний лікар курорту Хмільник. Четвертого серпня 2014 року виповнилось 93 р...
Віртуальний тур містом Хмільник
Сферична 3d-панорама - це спеціальна фотографія, створена з групи окремих кадрів, що охоплює весь простір з однієї позиц...
Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник»
Віртуальна подорож спеціально для Вас. Крутіть мишкою по фото у будь-яку сторону та насолоджуйтесь !!!...
Хмільницька обласна фізіотерапевтична лікарня
 Офіційний сайт облфізлікарні https://obfiztermed.at.ua/            Хмільницька Об...