Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування

Часті питання

Вікові обмеження для санаторно-курортного лікування наступні: радон протипоказаний людям до повних 16 років та після 72-73 років. Для старших за віком людей показані занурення кінцівок в радоновую воду - тут обмежень нема.

Основні протипокази до радону: якщо в анамнезі були інфаркт, інсульт, онкологія – це протипокази до радонотерапії на все життя. Загострення хронічних чи інших захворювань, інфекційні захворювання, венеричні захворювання, злоякісні та доброякісні пухлини (окрім фіброміоми матки до 12 тижнів), захворювання крові, променева хвороба, кровотечі та розлади кровообігу, гнійні процеси в організмі, психічні захворювання, вагітність, туберкульоз в активній стадії, захворювання щитовидної залози, стани що потребують стаціонарного лікування.

 

Паспорт, санаторно-курортну карту, все що є по історії хвороб: аналізи, знімки, виписки; сертифікат або паспорт вакцинації, ваучер.

  1. Потягом з Києва, ходить через день, відправляється з Києва о 23.59, прибуває о 4.03 в Хмільник.
  2. Через Вінницю. З Вінниці до Хмільника кожні 20-30 хв. ходять автобуси. Перші три від вінницького залізничного вокзалу (приблизно з 5.30 до 6.30), далі від Західного автовокзалу (платформа №7, останній о 20.35). Від залізничного вокзалу до Західного автовокзалу ходить трамвай №4, або маршрутка.