Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування

Що таке радон і чому він лікує?

Що таке радон і чому він лікує?

radon-vana6

27574c8d91e57235af10d5b22e3f9ba2Радон лікує.

Радон – головний компонент радонових вод; це газ, котрим збагачуються підземні води.

Радон лікує - це доведено більш як 70-річною практикою оздоровлення на курорті Хмільник, а також безліччю досліджень та найкових робіт.

Граніти кристалічного щита піддавались руйнівній дії дощів, вітрів, холоду і тепла, внаслідок чого в ньому утворились тріщини. Так, атмосферні опади, проникаючи в землю, почали збагачуватись не тільки мінералами й солями, а й радіоактивними елементами, що містяться в гранітах. Потім зі свердловини вода потрапляє в лікувальне відділення, підігрівається та дарує вам бадьорість і здоров’я!

Радонова вода має жовтуватий колір, без запаху, в своєму складі містить: радон, вуглекислий газ, азот, кисень, калій, натрій, залізо і т.д.

Як радон діє на організм.

При застосуванні загальної радонової ванни тривалістю 20 хв. в організм через шкіру проникає біля 0,5% радону, що міститься в ванні, а на шкірі осідає близько 2% продуктів його розпаду. Радон, що проник в організм з ванни, накопичується в шкірі (більше 90%). Із шкіри, як із депо, радон частково переноситься током крові в інші органи і тканини, одночасно виділяється з організму через легені та шкіру.

Наукові роботи багатьох вчених твердять про те, що радон лікує. Адже малі дози опромінення не тільки не шкідливі, а й навпаки, підвищують захисні сили організму, лікують та сприяють реабілітації після різноманітних захворювань.

Г.О. Новіцький відзначає, що мінеральні води Хмільника мають знижений вміст важкого водню, завдяки чому такі води належать до, так званих, «легких» мінеральних вод. Вони наділені підвищеною біологічною активністю, і тому широко використовуються як для лікування, так і для профілактики захворювань. Такі води відомі в природі – це вода з реліктових льодовиків. Вчені зауважують, що легкі води сприяють продовженню життя.  Люди, що проживають в місцевостях, де використовується така вода, належать до довгожителів.

Більш ніж сторічний досвід застосування радонотерапії свідчить про значну її ефективність при багатьох захворюваннях, що є доказом факту: радон лікує.

«Аналіз багатьох сотень клінічних робіт, виконаних на курорті, виявив задовільну ефективність лікування хворих на ревматизм та захворювання суставів, нервової та серцево-судинної систем, органів дихання, порушень обміну речовин та ендокринних залоз, захворювань шкіри, гінекологічних та урологічних захворюваннях, а також опіків, дитячих хвороб, людей похилого та старечого віку. Таким чином, доведений факт, що на курорті Хмільник радон лікує.

Радонові ванни зміцнюють імунітет.

Радонотерапія в Хмільнику – це один із способів стимуляції ослаблених захисно-пристосувальних сил хворого організму, підвищення стійкості живих організмів до онкологічних та інфекційних захворювань, збільшення потужності біополя, сприяє довгожительству, є одним з необхідних умов підтримання нормальної життєдіяльності та здоров’я людини.

Радон лікує та не шкодить? "На основі вивчення літературних даних, експериментальних досліджень та багаторічних клінічних спостережень можна зробити висновок, що мінеральні води курорту Хмільник наділені підвищеними біологічними якостями та є активаторами життя.» - з книги Г.О. Новіцького, кандидата медичних наук, Заслуженого лікаря України.

Cвоєрідний фізико-хімічний склад мінеральної води, яка являється основним лікувальним фактором усіх санаторіїв курортополісу Хмільник. В ній міститься радон, вуглекислий газ, азот, кисень і рідко зустрічаючі гази (Аргон, ксенон, гелій). Органічні речовини і мікроелементи утворюють на поверхні води плівку, яка попереджує швидке випаровування цілющих газів. Радон відноситься до групи так званих благородних газів і являється єдиною газоподібною речовиною серед радіоактивни елементів. Він має період напіврозпаду 5,8 доби і випромінює тільки Гамма проміння. Вміст радону в наших ваннах 100-200 од.Махе (в Цхалтубо 7од.). Отож, дійсно, радон лікує.

Як радон потрапляє в організм через шкіру.

Радіоактивний фон, який утворюється в організмі під дією радонових ван не тільки не шкідливий, але й необхідний і корисний для нормальної життєдіяльності людського організму.

Під час прийому радонових ванн елементи розпаду радону утворюють на шкірі наліт, який збільшується при легких порухах хворого в ванні. Він міцно утримується на шкірі і зберігається на протязі 3-4 годин. Через шкіру в організм попадає 1% всієї кількості радону, який міститься в ванні і біля 2% продуктів розпаду радону осідає на шкірі після ванни. Таким чином при прийомі радонової ванни хворим використовується лише невелика кількість радіоактивних ізотопів, які знаходяться в воді. Однак, дякуючи високій біологічній активності Альфа променів їх малі дози дають вражаючий лікувальний ефект. Проникаючи через шкіру радон розноситься з кров'ю по всьому організму.

Радон лікує, і це доведено науковими роботами та дослідженнями. Тому, ласкаво просимо на оздоровлення! radon-vana5 ТІЦ Хмільник [ess_grid alias="news-1"][/ess_grid]

інші пости

Цікаве про РАДОН на курорті Хмільник
Що таке радон і чому він лікує? Радон – головний компонент радонових вод; це газ, котрим збагачуються підземні...
Грязелікування в Хмільнику
  Лікувальні властивості торф’яних грязей обумовлені вмістом в них корисних для здоров’я мінеральних...
Протипоказання до радонотерапії в санаторіях Хмільника
При яких станах радоннові процедури категорично ЗАБОРОНЕНІ.  • Гострий період будь-якої хвороби. &bu...
Показання для лікування на курорті Хмільник
  Показання для лікування на курорті Хмільник для лікування - з книги кандидата медичних наук, Заслуженого л...
Мультиспіральна комп’ютерна томографія (КТ)
 Мультиспіральна комп’ютерна томографія (КТ) - це метод пошарової діагностики організму з реконструкцією...
Лікарська косметологія
Колісник Олена Володимирівна. Лікар у третьому поколінні, дерматолог, косметолог. Понад 10 років роботи в косметологі...