Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування

Грязелікування в Хмільнику

Грязелікування в Хмільнику

 

Лікувальні властивості торф’яних грязей обумовлені вмістом в них корисних для здоров’я мінеральних речовин, мікроелементів, серед яких йод, свинець, мідь та ін.

За своїми основними фізико-хімічними та санітарно-бактеріологічними показниками торф’яні грязі Війтівецького родовища, що знаходиться за 7 км. від міста Хмільник, відповідають всім стандартам лікувальних торфів, та є рекомендованими (а часто й необхідними )для оздоровлення.

Як лікують грязями.

Процес грязелікування в Хмільнику здійснюється посередництвом механічного, хімічного та температурного впливу аплікацій (загальних та місцевих) на організм. Завдяки механічні дії відбувається тиск та тертя між часточками торфу та тілом. Властивості торфу дозволяють робити процедури порівняно високої температури, що дає ефективний зігріваючий вплив. Хімічний аспект лікування полягає в швидкому та ефективному проникненні мікроелементів та біологічно активних речовин в організм через шкіру. Таким чином відбувається якісне оздоровлення людини, активізується обмін речовин, покращується кровообіг, зникає нервове напруження.

Під час грязелікування в Хмільнику, торф, завдяки своїм цілющим властивостям, при якісній цілеспрямованій терапії, дає ряд позитивних ефектів на людський організм.

Ефект від грязелікування.

Грязь знімає запалення, володіє протимікробними якостями, підвищує імунітет та загальний тонус організму в цілому, лікує порушення нервової системи, використовується для  терапії та профілактики захворювань опорно-рухового апарату: наслідків травм, захворювань суглобів, артритів та ін.

Грязелікування в Хмільнику також є ефективним при лікуванні багатьох хвороб травної системи: виразки шлунку, гепатиту, гастриту, коліту та ін. Торф дає чудові результати при терапії розладів статево-репродуктивної сфери чоловіків та жінок, при захворюваннях шкіри та ін.хмільник

інші пости

Цікаве про РАДОН на курорті Хмільник
Що таке радон і чому він лікує? Радон – головний компонент радонових вод; це газ, котрим збагачуються підземні...
Що таке радон і чому він лікує?
Радон лікує. Радон – головний компонент радонових вод; це газ, котрим збагачуються підземні води. Радон...
Протипоказання до радонотерапії в санаторіях Хмільника
При яких станах радоннові процедури категорично ЗАБОРОНЕНІ.  • Гострий період будь-якої хвороби. &bu...
Показання для лікування на курорті Хмільник
  Показання для лікування на курорті Хмільник для лікування - з книги кандидата медичних наук, Заслуженого л...
Мультиспіральна комп’ютерна томографія (КТ)
 Мультиспіральна комп’ютерна томографія (КТ) - це метод пошарової діагностики організму з реконструкцією...
Лікарська косметологія
Колісник Олена Володимирівна. Лікар у третьому поколінні, дерматолог, косметолог. Понад 10 років роботи в косметологі...