Екскурсія в Кам’янець-Подільський — чудовий спосіб відпочити, оздоровлюючись в санаторіях Хмільника.

Кам’янець-Подільський — місто, що має 170 унікальних пам’яток культури та архітектури – і цей факт ставить Кам’янець в один ряд з найпопулярнішими містами Європи.

Екскурсія в Кам’янець-Подільський наздвичайно цікава та видовищна.

Старе місто – розсташоване на кам’яній кручі, в петлі, утвореній каньйоном річки Смотрич. Сам каньйон – вражаючий, висота його 30-50 метрів, вік — 20 мільйонів років.

«Квітка на камені» — так Леся Українка назвала Кам’янець-Подільську фортецю, котра відома ще з 10 століття. То неприступна цитадель, бажаний форпост для багатьох завойовників. Сам Осман ІІІ – наймогутніший отаман світу, дивувався хто збудував таке оборонне чудо… Почувши відповідь : «Аллах» — відступив. Його правнук Магомед IV таки зміг захопити фортецю – це було вперше та востаннє за всю її історію. До складу фортеці входять одинадцять башт, кожна має власну назву та історію. Все найцікавіше дізнаєтесь від наших екскурсоводів.

Екскурсія в Кам’янець-Подільський, програма екскурсії – фортеця, Замковий міст, вежа Кармелюка, де тричі був ув’язнений відомий повстанець, підземелля з камерою тортур, гончарна майстерня, пекарня за стародавнім рецептом.

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.