Грязелікування в Хмільнику.

За своїми основними фізико-хімічними та санітарно-бактеріологічними показниками торф’яні грязі Війтівецького родовища, що знаходиться за 7 км. від міста, відповідають всім стандартам лікувальних торфів, та є рекомендованими (а часто й необхідними )для оздоровлення.

Лікувальні властивості торф’яних грязей обумовлені вмістом в них корисних для здоров’я мінеральних речовин, мікроелементів, серед яких йод, свинець, мідь та ін.

Процес лікування здійснюється посередництвом механічного, хімічного та температурного впливу аплікацій (загальних та місцевих) на організм. Завдяки механічні дії відбувається тиск та тертя між часточками торфу та тілом. Властивості торфу дозволяють робити процедури порівняно високої температури, що дає ефективний зігріваючий вплив. Хімічний аспект лікування полягає в швидкому та ефективному проникненні мікроелементів та біологічно активних речовин в організм через шкіру. Таким чином відбувається якісне оздоровлення людини, активізується обмін речовин, покращується кровообіг, зникає нервове напруження.

Торф, завдяки своїм цілющим властивостям, при якісній цілеспрямованій терапії, дає ряд позитивних ефектів на людський організм. Грязь знімає запалення, володіє протимікробними якостями, підвищує імунітет та загальний тонус організму в цілому, лікує порушення нервової системи, використовується для  терапії та профілактики захворювань опорно-рухового апарату: наслідків травм, захворювань суглобів, артритів та ін. Грязелікування також є ефективним при лікуванні багатьох хвороб травної системи: виразки шлунку, гепатиту, гастриту, коліту та ін. Торф дає чудові результати при терапії розладів статево-репродуктивної сфери чоловіків та жінок, при захворюваннях шкіри та ін.№8

Читати ще

COMMENTS (1)

Залишити коментар

Коментар (обов"язково)
Im"я (обов"язково)
Email (обов"язково)

Читати ще

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон

Сообщение

×
Задати питання