Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування
...

"Яке в вас чисте повітря! Хочеться взяти з собою..."

Знаєте, що ми найчастіше чуємо від наших відвідувачів, коли вони приїжджають до нас? «А повітря! Яке повітря! Надихатись не можу, хочеться взяти з собою додому…»

Так, санаторій «Березовий гай» розташований посеред лісу, і казкове повітря – вам гарантоване. Чисте повітря – це не лише приємно, чисте повітря – сприяє укріпленню імунітету.

Ось як це відбувається:

  1. Менше забруднень. Чисте повітря містить менше шкідливих частинок та забруднень, котрі можуть негативно впливати на організм. Вдихаючи чисте повітря, легені легше справляються з функцією очищення та насичення крові киснем.
  2. Покращення кровообігу. Вдихання чистого повітря сприяє розширенню судин та покращенню кровообігу, що допомагає організму більш ефективно переносити кисень та поживні речовини по тілу.
  3. Зниження стресу. Прогулянки на свіжому повітрі та перебування на природі сприяють зниженню рівня стресу. Стрес послаблює імунну систему, тому його зниження благотворно впливає на імунітет.
  4. Антиоксиданти. Деякі компоненти чистого повітря, такі як негативно заряджені іони, мають антиоксидантні властивості та захищають клітини від пошкоджень, укріплюють імунну систему.
  5. Активація фізичної активності. Більше  можливостей для активного способу життя на свіжому повітрі – стимулюють регулярну фізичну активність, котра укріплює імунітет та підвищує опірність організму різним захворюванням.

Ласкаво запрошуємо до санаторію «Березовий гай»!

 

Інші акції