Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування
...

10 переваг санаторію "Березовий гай"

Чому варто обрати для відпочинку санаторій "Березовий гай"? 

1. Санаторій прекрасно підходить для сімейного відпочинку: є номера з 3-місним або 4-місним розміщенням, закрита затишна територія, широкий вибір пропозицій з оздоровлення та краси.
2. Чудово підходить для дітей – санаторій Березовий гай пропонує дитячі путівки, додаткові місця для дітей в номерах, є чудові спеціалісти з лікування, закрита безпечна територія з альтанками та дитячими скульптурами.
3. Лікарі, відомі на всю Україну та за її межами. До спеціалістів санаторію Березовий гай звертаються тисячі пацієнтів, отримуючи чудові рекомендації від тих, кого лікарі вже підняли на ноги.
4. Територія – зелена, доглянута, невелика  - все розташовано дуже близько та комфортно. Пухнасті білки та смішні їжаки, тінисті алеї та затишні альтанки, цікаві скульптури та дитячий майданчик. 
5. Харчування. Харчування в санаторії Березовий гай не ділиться на якісні категорії, всі харчуються в одному залі. Всі страви готуються нашими спеціалістами старанно, та подаються свіжими. Харчування за попереднім замовленням, якісне, свіже та смачне.
6. Номера – тут панує домашня атмосфера, дуже затишна та комфортна. Ароматна білизна, зручні ліжка, чистота в номерах. Номера є різних категорій, від економ до 2-кімнатного люкс з каміном.
7. Колектив санаторію Березовий гай – заслуговує окремого пункту. Привітний, турботливий, професійний. Вам завжди підуть на зустріч, врахують побажання, за потреби зустрінуть вночі.
8. Лікування і оздоровлення ефективне та якісне. Лікування хребта та суглобів, нервової системи, серцево-судинних захворювань, шкіри та обміну речовин. Спеціально розроблена програма відновлення після covid-19. Програми для краси, схуднення, довголіття.
9. Ліс і озеро. Санаторій знаходиться в лісному масиві, неподалік дороги. Проліски та інші лісові квіти, повітря сповнене цілющих фітонцидів та озону. Поруч велике лісове озеро. 
10. Ціни – найширший діапазон на курорті Хмільник. Доступні путівки з проживанням в 2-місних номерах з підселенням, та окремі великі люкс номера з окремим входом. Якість лікування та харчування від категорії номера не залежить – всіх лікують однаково добре!

 

Інші акції