Все про лікування, проживання та дозвілля на курорті Хмільник
Натисніть та почніть спілкування

Курорт Хмільник. Лікування, проживання та дозвілля

Курорт Хмільник. Лікування, проживання та дозвілля

Курорт Хмільник - це Ваше міцне здоров'я та якісний відпочинок!

Курорт Хмільник – місто державного значення та світового масштабу. До Ваших послуг – лікувальна база, що не має аналогів в світі. Основний оздоровчий фактор– мінеральні радонові води – діють фактично на всі органи і системи організму. Доведена ефективність оздоровлення 98%.

На курорт Хмільник приїжджають люди з усього світу. Близько 90% відпочиваючих – постійні клієнти, котрі повертаються щороку – адже радонотерапія ефективно сприяє підвищенню якості життя та омолодженню всього організму.

Курорт Хмільник - це потужна здравниця на базі мінеральних радонових вод.

На курорті діють вісім санаторно-курортних закладів, серед яких є клінічний санаторій. Кращі лікарі з багаторічним досвідом, різних напрямків та спеціальностей, кандидати наук, Заслужені лікарі України - найкращі спеціалісти! - працюють для відвідувачів курорту.

Курорт Хмільник дарує здоров’я та радість всім гостям!

До Ваших послуг: радонові води та торфогрязі Війтівецького родовища, висококваліфікований лікарський склад та сучасні методи діагностики і лікування. А також чиста природа, цілюще повітря, та команда професіоналів, котрі постійно працюють, щоб Ваш відпочинок був максимально комфортним та яскравим!

 

 

Курорт Хмільник розкинувся на живописних берегах річки Південний Буг. Гості курорту можуть естетично та емоційно відпочити завдяки прекрасній чистій природі з унікальними місцями, стрімкими порогами Бугу, мальовничими ставками та озерами. Курорт Хмільник - зелений край, густо вкритий хвойним та змішаним лісом. Природа багата на червонокнижні тварини та рідкісні рослини. Відпочиваючи в Хмільнику, Ви можете в лісі - зустріти зубрів та оленів. На рибній ловлі задивитись не на поплавок - а на струнку чаплю або на диких качок з виводком та красенем-качуром. А також годувати майже ручних білок в санаторії, переступати через їжаків на алеї, просипатись з солов'ями та засипати під "угукання" сови.

Чисте цілюще повітря, насичене озоном, збагачене лікувальними фітонцидами, парами лісових трав та ефірними маслами – є також лікувальним! Потужні бактерицидні якості фітонцидів берези, тополі, піхти, полину, сосни- подарують радість та спокій та відновлять сили.

Чому саме курорт Хмільник?

Тому що відпочинок в Хмільнику це:

Костел 1603 року.
Костел 1603 року.

Курорт Хмільник сьогодні – це комфортне європейське містечко з м’яким кліматом, цілющим повітрям та мінеральними радоновими водами, що дарують здоров’я мільйонам людей. Це місто з давньою та багатою історією; місто, що пам’ятає і Велике Князівство Литовське, і Річ Посполиту, і мусульманський дух Османської імперії. Хмільник багатий на унікальні пам’ятки культури та архітектури: оборонна вежа початку XVI століття, Костел 1603 року, православні храми XVIII-XX століть з неповторною архітектурою в стилі українського барокко; а також розкішний палац графа Ксідо разом з арковим венеціанським мостом та парковим ансамблем початку XX століття.

 

 

На курорті Хмільник є ефективно діючими вісім оздоровниць:

курорт Хмільник, облфізлікарня
Обласна фізіотерапевтична лікарня 1944 рік заснування
курорт Хмільник, військовий санаторій
Центральний вйськовий санатрій Хмільник 1951 рік заснування
курорт Хмільник санаторій Залізничників
Медичний центр реабілітації залізничників 1952 рік заснування
профспілковий санаторій Хмільник
Профспілковий санаторій Хмільник 1961 рік заснування
курорт Хмільник санаторій Радон
Санаторій Радон 1961 року заснування (оновлений в 2010 році)
курорт Хмільник санаторій Березовий гай
Санаторій "Березовий гай" 1966 рік заснування
курорт Хмільник санаторій МВСчників
Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг" Міністерства внутрішніх справ України 1970 рік заснування
курорт Хмільник санаторій Поділля
Санаторій Поділля 1973 рік заснування.

З 30-х років XX століття курорт Хмільник, котрий можна назвати українським Баден-Баденом або Цхалтубо, активно розвиває свою лікувально-рекреаційну базу. Цей факт, разом з високим професіоналізмом лікарського складу оздоровниць та розвиненою інфраструктурою, створюють потужну базу для задоволення запитів відпочиваючих та для активного розвитку курорту.

В Хмільнику було зроблено багато наукових досліджень та відкриттів. А висока ефективність оздоровлення, підтверджена сотнями тисяч відвідувачів курорту - створює невпинний потік відпочиваючих з України та з-за кордону.

Лікуйтесь ефективно! Відпочивайте якісно!

Туристичний інформаційний сайт курорту Хмільник. Ми працюємо для Вас!

інші пости

Історія курорту Хмільник
  Історія курорту Хмільник бере свій початок із 1934року, коли при спробі отримати питну воду для життя в ра...
Григорій Олександрович Новіцький - легенда курорту Хмільник
Григорій Олександрович Новіцький - видатний лікар курорту Хмільник. Четвертого серпня 2014 року виповнилось 93 р...
Віртуальний тур містом Хмільник
Сферична 3d-панорама - це спеціальна фотографія, створена з групи окремих кадрів, що охоплює весь простір з однієї позиц...
Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник»
Віртуальна подорож спеціально для Вас. Крутіть мишкою по фото у будь-яку сторону та насолоджуйтесь !!!...
Профспілковий санаторій "Хмільник"
Профспілковий санаторій Хмільник – це найпотужніший санаторний заклад курорту Хмільник. На сьогодні оснащеність...