Все о лечении, проживании и досуге на курорте Хмельник
Нажмите и начните общение

Цікаве про РАДОН на курорті Хмільник

Цікаве про РАДОН на курорті Хмільник

Що таке радон і чому він лікує?

Радон – головний компонент радонових вод; це газ, котрим збагачуються підземні води. Граніти кристалічного щита піддавались руйнівній дії дощів, вітрів, холоду і тепла, внаслідок чого в ньому утворились тріщини. Так, атмосферні опади, проникаючи в землю, почали збагачуватись не тільки мінералами й солями, а й радіоактивними елементами, що містяться в     гранітах.

   Потім зі свердловини вода потрапляє в лікувальне відділення, підігрівається та дарує вам бадьорість і здоров’я!  Радонова вода має жовтуватий колір, без запаху, в своєму складі містить: радон, вуглекислий газ, азот, кисень, калій, натрій, залізо і т.д. При застосуванні загальної радонової ванни тривалістю 20 хв. в організм через шкіру проникає біля 0,5% радону, що міститься в ванні, а на шкірі осідає близько 2% продуктів його розпаду. Радон, що проник в організм з ванни, накопичується в шкірі (більше 90%). Із шкіри, як із депо, радон частково переноситься током крові в інші органи і тканини, одночасно виділяється з організму через легені та шкіру.     Наукові роботи багатьох вчених твердять про те, що малі дози опромінення не тільки не шкідливі, а й навпаки, підвищують захисні сили організму, лікують та сприяють реабілітації після різноманітних захворювань. Г.О. Новіцький відзначає, що мінеральні води Хмільника мають знижений вміст важкого водню, завдяки чому такі води належать до, так званих, «легких» мінеральних вод. Вони наділені підвищеною біологічною активністю, і тому широко використовуються як для лікування, так і для профілактики захворювань. Такі води відомі в природі – це вода з реліктових льодовиків. Вчені зауважують, що легкі води сприяють продовженню життя. Люди, що проживають в місцевостях, де використовується така вода, належать до довгожителів. Більш ніж сторічний досвід застосування радонотерапії свідчить про значну її ефективність при багатьох захворюваннях. «Аналіз багатьох сотень клінічних робіт, виконаних на курорті Хмільник, виявив задовільну ефективність лікування хворих на ревматизм та захворювання суставів, нервової та серцево-судинної систем, органів дихання, порушень обміну речовин та ендокринних залоз, захворювань шкіри, гінекологічних та урологічних, а також опіків, дитячих хвороб, людей похилого та старечого віку.

Таким чином, радонотерапія в Хмільнику – це один із способів стимуляції ослаблених захисно-пристосувальних сил хворого організму, підвищення стійкості живих організмів до онкологічних та інфекційних захворювань, збільшення потужності біополя, вода сприяє довгожительству, є одним з необхідних умов підтримання нормальної життєдіяльності та здоров’я людини.

На основі вивчення літературних даних, експериментальних досліджень та багаторічних клінічних спостережень можна зробити висновок, що мінеральні води курорту Хмільник наділені підвищеними біологічними якостями та є активаторами життя.» - з книги Г.О. Новіцького.

Другие посты

Грязелечение в Хмельнике
  Лечебные свойства торфяных грязей обусловлены содержанием полезных для здоровья минеральных веществ, микроэлем...
Что такое радон и почему он лечит?
Радон лечит. Радон – главный компонент радоновых вод; это газ, для которого обогащаются подземные воды. Г...
Противопоказания к радонотерапии в санаториях Хмельника
При каких состояниях радоновые процедуры категорически запрещены. • Острый период любой болезни. • Хро...
Показания для лечения на курорте Хмельник
- Показания для лечения на курорте Хмельник -  из книги кандидата медецинских наук, Заслуженного врача Украины,...
Мультиспиральная компьютерная томография  (КТ)
 Мультиспиральная компьютерная томография (КТ) – это метод послойной диагностики организма с реконструкцией в...
Врачебная Косметология
Колесник Елена Владимировна. Врач в третьем поколении, дерматолог, косметолог. Более 10 лет работы в косметологии и э...