Шановні Хмільничани та гості міста!
Запрошуємо вас відвідати історичний музей Хмільника, розміщений в вежі колишньої фортеці (що є частиною садибного комплексу двоповерхового палацу Ксідо — пам’ятки національного значення — та входить до семи чудес м. Хмільника). 

Музей  Хмільника зручно розмістився в найстарішій будівлі міста – в оборонній вежі поч. 16 ст. Це скарбниця історичної спадщини нашого краю, де майже три тисячі експонатів основного фонду – від палеоліту й до наших днів. Тут ви побачите й останки давніх тварин льодовикового періоду, предмети знарядь праці та мисливства, експонати домашнього господарювання, прикраси, вишиванки, ехо соціалізму й війни, старі фото, листи та багато іншого цікавого.

музей Хмільника

Музей Хмільника постійно поповнює гаму своїх експонатів. Наразі відремонтовано другий поверх вежі  — підійматись потрібно по крутих гвинтових сходах, спроектованих ще в 16 ст. На другому поверсі діє міні-виставкова зала для витворів художнього та прикладного мистецтв. 
Чекаємо на Вас з вівторка по п’ятницю з 9-18 години,перерва з 13-14 години.
Доїхати до музею можна будь-яким маршрутним таксі до зупинки Радон.

Музей Хмільника чекає на вас. Ласкаво запрошуємо!

2 Thoughts to “Історичний музей Хмільника”

  1. Наталі

    Це музей до ремонту першого поверху.Зараз трохи оновили експозицію та і сам музей. Завітайте не пошкодуєте. Вдячні всім за допомогу. А Вам окремо дякую за допомогу та розуміння.

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.