Грязелікування в Хмільнику. Лікувальні властивості торф’яних грязей обумовлені вмістом в них корисних для здоров’я мінеральних речовин, мікроелементів, серед яких йод, свинець, мідь та ін.

За своїми основними фізико-хімічними та санітарно-бактеріологічними показниками торф’яні грязі Війтівецького родовища, що знаходиться за 7 км. від міста Хмільник, відповідають всім стандартам лікувальних торфів, та є рекомендованими (а часто й необхідними )для оздоровлення.

      Процес грязелікування в Хмільнику здійснюється посередництвом механічного, хімічного та температурного впливу аплікацій (загальних та місцевих) на організм. Завдяки механічні дії відбувається тиск та тертя між часточками торфу та тілом. Властивості торфу дозволяють робити процедури порівняно високої температури, що дає ефективний зігріваючий вплив. Хімічний аспект лікування полягає в швидкому та ефективному проникненні мікроелементів та біологічно активних речовин в організм через шкіру. Таким чином відбувається якісне оздоровлення людини, активізується обмін речовин, покращується кровообіг, зникає нервове напруження.

      Під час грязелікування в Хмільнику, торф, завдяки своїм цілющим властивостям, при якісній цілеспрямованій терапії, дає ряд позитивних ефектів на людський організм.

Грязь знімає запалення, володіє протимікробними якостями, підвищує імунітет та загальний тонус організму в цілому, лікує порушення нервової системи, використовується для  терапії та профілактики захворювань опорно-рухового апарату: наслідків травм, захворювань суглобів, артритів та ін.

Грязелікування в Хмільнику також є ефективним при лікуванні багатьох хвороб травної системи: виразки шлунку, гепатиту, гастриту, коліту та ін. Торф дає чудові результати при терапії розладів статево-репродуктивної сфери чоловіків та жінок, при захворюваннях шкіри та ін.хмільник

One Thought to “Грязелікування в Хмільнику.”

  1. […] організму! Ще одним лікувальним фактором Хмільника є торфогрязі Війтівецького родовища, також унікальні й часто необхідні в комплексі з […]

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.